47443 Moers - Zwickauer 23
HİZMETLERİMİZ
Kadın Saç Kesimi
Görünüşünüzü yenileyen bir süsleme için uzman saç stilistlerimizle harika ellerdesiniz. Yıkama, kesme ve modelleme sonunda güzel saçlar sizi bekliyor.
DETAYLAR
Erkek Saç Kesimi
Saç kesimimizin ve sakal süslemesinin tadını çıkarın. Ardından yüz temizliği, sıcak havlu tedavisi ve tıraş sonrası losyonu ile bitirilir.
DETAYLAR
Fön
Temiz, kuru saçlarla gelin ve dalgalar, bukleler ekleyelim veya düzleştirelim.
DETAYLAR
Keratin Bakım
Güzel, ipeksi pürüzsüz ve kıvırcık olmayan saçlara sahip olmak istediyseniz, muhtemelen keratin'i duymuşsunuzdur. Bu bileşen saç sağlığınız için inanılmaz derecede faydalıdır ve bu nedenle saç bakımına popüler bir ektir.
DETAYLAR
Brezilya Fönü
Brezilya fön hizmeti, kabarmayı en aza indirmek, kütikülü yumuşatmak ve parlaklığı arttırmak için harikadır. Saçları düzeltmek veya doğal buklelerinizi geliştirmek için de kullanılabilir.
DETAYLAR
Saç Boyama
Renk uzmanınız, sizin için mükemmel rengini oluşturmadan önce cilt tonunuzu, göz renginizi ve saç dokunuzu değerlendirirken renk hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinleyecektir.
DETAYLAR
Gelin Saçı ve Makyajı
Bu ekstra özel düğün günü için gelinin her şeyinin mükemmel olacağından emin olabilirsiniz.
DETAYLAR
Kaynak Saç
Size piyasadaki en kaliteli saç uzantılarını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Amacımız, olağanüstü bir deneyim ve olağanüstü hizmet sunarak müşterilerimizin beklentilerini aşmaktır. Geniş saç uzatma seçeneklerimiz, müşterilerimize özel olarak uyacak şekilde tasarlanmıştır ve onlara hayal ettikleri saçlarla istedikleri stili ve görünümü verir.
DETAYLAR
Manikür
Salonumuzda, tırnak bakımının rahatlatıcı ve keyifli bir deneyim olması gerektiğine inanıyoruz, bu yüzden her müşterinin dinlenmiş ve gençleştirilmiş bırakılmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
DETAYLAR
Pedikür
Eğer ayaklarınızın iyi bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, güzellik salonumuzla iletişime geçerek profesyonel bir pedikür hizmeti alabilirsiniz. Unutmayın, ayaklarınız da özeni hak eden önemli bir bölgedir ve onlara iyi bakmak, genel sağlık ve mutluluk için önemlidir.
DETAYLAR